` China Sealbot-2500 Glass izoluar Dyfishtë Sealant Automatik vulosje Robot Prodhimi dhe Fabrika |CBS
Mirë se vini në faqet tona të internetit!

Sealbot-2500 Robot mbyllës automatik i dyfishtë me qelq të izoluar

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat dhe funksionet:

1. Roboti izolues automatik i dyfishtë i izoluar i qelqit Sealbot-2500 është një robot ekstrudues i silikonit izolues plotësisht automatik të qelqit ose polisulfidit të grupit të dyfishtë të izolimit.

2. Funksioni i shkarkimit automatik të ngjitësit për të shmangur bllokimin e tubit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

robot silikoni-sealant-vulosje-robot

Karakteristikat dhe funksionet:

1. Roboti izolues automatik i dyfishtë i izoluar i qelqit Sealbot-2500 është një robot ekstrudues i silikonit izolues plotësisht automatik të qelqit ose polisulfidit të grupit të dyfishtë të izolimit.

2. Funksioni i shkarkimit automatik të ngjitësit për të shmangur bllokimin e tubit.

3. Dizajn special për kontrollimin e thellësisë së ndarësit në mënyrë që të kontrollohet automatikisht vëllimi i përhapjes

4. Veshje me buzë xhami mjeshtërisht, pa dislokim.Pas veshjes, skaji i qelqit pa qepje, pasuron këndin, sipërfaqen e lëmuar katërkëndëshe, nuk ka nevojë të riparoni qoshen e xhamit.

5. Rrip sinkron i tipit V-blloku, përmban transmision xhami të qetë dhe pozicionim të saktë, zvogëlon fenomenin e ngjitjes së rripit nga ngjitësi.

6. Prekni HMI, thjeshtoni dizajnin e të menduarit, kontrollin inteligjent automatik.

7. Miratoni sistemin e kontrollit të servo të Japonisë YASKAWA, komponentët pneumatikë të standardit të lartë për të siguruar efikasitet të lartë dhe cilësi të qëndrueshme.

Parametri teknik:

Maks.madhësia e xhamit

2500 x 3500 mm

Min.madhësia e xhamit

180 x 300 mm

Trashësia e xhamit

12-60 mm

Thellësia e veshjes

3 ~ 18 mm

Gjerësia e ndarësit

6 ~ 24 mm

Shpejtësia e veshjes

5~40 m/min

Shpejtësia e transmetimit

5~50 m/min

Presioni hidraulik

<100 kgf/cm3

Presioni i ajrit

0,6~0,8 MPa

Fuqia

3-fazor, 4 tela, 380V 50Hz, 13.00 kW

Dimensionet e përgjithshme

11010 x 3500 x 3400 mm

 

Sealbot-2500 Sealbot me izolim të dyfishtë me qelq të izoluar Video Robot mbyllës automatik


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni